Novinky

Summer Ale BeachBoy z Tigálu

Summer Ale BeachBoy z Tigálu

Na léto pro vás máme navřen náš tradiční Summer Ale, kterému v letošním roce přistála i nová košilka v podobě etikety. Je tedy možné ho koněčně vychutnat i z lahve.

Světlé svrchně kvašené pivo BeachBoy z Tigálu je lehké letní pivo, které v letním parnu neunaví, ale naopak nakopne. Pivo vyniká nízkým obsahem alkoholu a bohatou a osvěžující vůní, kterou mu dávají použité americké chmely. Pivo je dochmelována za studena chmelem Mosaik a Citra. 

Pivo je vařeno dle německého zákona o čistotě piva a obsahuje pouze tišnovskou vodu, ječné a pšeničné slady a chmel.

JÉ, CO TO JE?

JÉ, CO TO JE?

3 handbikeři se vydají na cestu 1. června se startem v Brně u fakulty sportovních studií se sbaleným uzlíkem plným buchet a končit budou 28. června u fakulty tělesné kultury v Olomouci. Po cestě proběhne 9 happeningů zaměřených na prezentaci pohybových aktivit pro hendikepované a představení dětem s rodiči toho záhadného kola poháněného rukama. Sledovat vše můžete na Kolofun , ale i na našich kanálech bude drobný report této cesty, jelikož s posádkou putuje i naše pivko.

https://kolofun.cz/

Tak šťastnou cestu !!!

 

Tišnovák, Tišnovanka a Tišnovan v novém kabátě!

Tišnovák, Tišnovanka a Tišnovan v novém kabátě!

Chuť a tradiční postup výroby piva zůstal zachován, ale kabát naše trojice oblékla nový. Náš kreslíř dal novou tvář pivům Tišnovan 10%, Tišnovanka 11% a Tišnovák 12%. Ve spolupráci s Muzeem města Tišnova vznikly kreslené etikety, které vycházejí z lidových oděvů v našem městě.

Sběratelský balíček

Sběratelský balíček

Pro sběratelé máme nově na našem e-shopu vytvořen balíček, který obsahuje dostupné etikety, sudovky a pivní tácky. Žádnou jinou cestou není možné etikety nyní zakoupit. Věříme, že to pro vás bude nejdostupnější cesta k doplnění sběratelské sbírky.

 

https://eshop.pivovartisnov.cz/neco-na-pamatku/36-sberatelsky-balicek.html

Kompletní sortiment v prodejně MAKRO!!!

Naše pivo nově naleznete v Makru!

Kompletní sortiment je k dostání v PET 1,5l v prodejně:

Makro, Brno
Kaštanová 506/50
620 00 Brno

Tak se stav na to domácí popíjeníčko :)

Naše pivo v obchodní síti ALBERT!

Neustále přemýšlíme, jak k vám dostat naše pivo, aby cesta k lahodnému moku byla co nejméně komplikovaná. Oslovujeme tedy obchodní řetězce působící v našem regionu a nese to ovoce. Podařilo se nám uzavřít spolupráci se společností ALBERT, která podporuje právě prodej regionálních potravin ve vybraných prodejnách. 

Naše pivo tedy můžete nově zakoupit v balení PET 1,5 l:

Máme e-shop!!!

Pivovar Tišnov ve spolupráci s BOS Pivovar Boskovice pro vás vytvořil další cestu, jak si vychutnat lahodné pivo po celé ČR. Představujeme vám nový e-shop.

https://eshop.pivovartisnov.cz/

Rozvoz po celé ČR zprostředkuje specialista na přepravu lahví MESSENGER CZ . Myslíme i na lokální pivaře, či výletníky v našem krásnem kraji. Možnost osobního odběru je vždy v pátek 9:00 až 15:00 zdarma.

Vánoční speciál 16° Tekutý Kapřík z Tigálu

Tekutý kapřík z Tigálu je náš vánoční speciál. Tělo tohoto piva je tvořeno třemi slady a chmeleno německým aromatickým chmelem Hallertauer Mittelfrüh. Jedná se o méně hořké pivo s plným tělem, které je vhodně doplněno směsí vánočního koření obsahující skořici, zázvor, muškátový oříšek a další.  Přejeme šťastné a klidné vánoce!

Bock, spodně kvašené polotmavé silné pivo
Nefiltrované, nepasterizované pivo
Složení: voda, ječné slady, upravený chmel, vánoční koření
Skladujte při teplotě 2 °C až 6 °C
Obsah alkoholu 6.6 % obj.

Ředitel a vrchní sládek Petr Peška

Nejlepší světlé výčepní pivo vaří Pivovar Tišnov

Nejlepší světlé výčepní pivo vaří Pivovar Tišnov

Žádné náhražky a šméčka. Jen voda, chmel, slady a kvasnice. V Pivovaru Tišnov sází na jednoduchost a vyplácí se to. Z čistě přírodních produktů vaří nejlepší světlé výčepní pivo. Alespoň podle výsledků prestižní národní degustační soutěže České a moravské pivní koruny 2021, která vyhlásila vítěze soutěže na Pražském hradě v rámci Festivalu minipivovarů. Skvěle hodnocený Tišnovák je poctivá hořká desítka, která snoubí nízký obsah alkoholu s chutí vícestupňových piv. Jeho přednostmi je zlatá barva, plná pěna a nezaměnitelná chuť a vůně, která je dána mimo použitých sladů čtvero chmelením, z nichž poslední má zásadní vliv na vůni.

Tišnovák zachutnal pivní elitě

O vítězství v kategorii České světlé výčepní pivo se Tišnovák popral v nejobsazenějškategorii piv z České republiky. Hodnocení bylo striktně anonymní. Obsluha porotcům přinášela vzorky v nepopsaných sklenicích podle jednotlivých kategorií. Na základě tohoto objektivního hodnocení naše pivo uspělo. 

Náš pivovárek má nový kabát!

Pivo však vaříme stále dle naší osvědčené staré receptury. Poctivě, chutně a s filosofií dát vám to nejlepší co umíme.

Chceš se přesvědčit na vlastní oči?

Staň se jeden den sládkem!

Vyzkoušíš si kompletní proces výroby piva a lahodnou chuť svého snažení si pak budeš moci vychutnat přímo ze soudku, který si u nás vyvaříš.

Mrkni na: https://www.pivovartisnov.cz/jeden-den-sladkem

Můžeš obdarovat své blízké poukazem, nebo prostě vyrazit na vlastní dobrodružství.

Nově máme možnost i ubytovaní v nádherném penzionu Laskala, tedy i nadšenci mimo náš region mají možnost si na plno užít tento zážitek.

 

Stránky