Novinky

Příroda v půllitru - To je Mrskáč z Tigálu!

Příroda v půllitru - To je Mrskáč z Tigálu!

Mrskáč z Tigálu je naším svátečním pozdravem jarní obnově a tradici zeleného čtvrtku. Toto pivo je symbolem čistoty a přírodních ingrediencí, které si zaslouží vaše pozornost. Naše Tišnovanka 11% se pyšní jemně chmeleným profilem, který jsme obohatili o přírodní extrakt z kopřiv. Tento zázračný ingrediens dodává pivu nejen svěží zelenou barvu, ale i jemný nádech bylinné svěžesti. A to vše bez použití jakýchkoli chemických přísad – modrá voda nám je cizí.

Co v Mrskáči z Tigálu najdete?

Zásaditá tišnovská voda - Vybrané slady: Plzeňský, Mnichovský a Vídeňský - Chmely: Premiant, Sládek a Žatecký poloraný červeňák. Přírodní extrakt z kopřiv – získáváme macerováním kopřiv v lihu, který se následně odpaří, aby zůstala pouze esence této léčivé byliny.

Nenechte si ujít šanci ochutnat přírodu v půllitru. Navštivte náš e-shop na adrese https://eshop.pivovartisnov.cz/ a využijte jedinečnou akci 5+1 zdarma. Při koupi pěti libovolných piv, vám šestého Mrskáče přidáme jako dárek.

S přátelským pozdravem a přáním krásných svátků.

ČTYŘKOLKY TIŠNOV

ČTYŘKOLKY TIŠNOV

V sobotu 9.3.2024 na trati v Pánově u Hodonína odstartovala letošní závodní sezona polským seriálem Orlen Super Race. Za Čtyřkolky Tišnov Racing Team startovali jezdci Tomáš Jelínek (Polaris Scrambler 1000S) a Jozef Kohut (Can-am Renegade 850 XXC).

Tom nastoupil ve třídě Light – 90 min. a stylem start cíl vyhrál včetně nejrychlejšího kola.

Jozef startoval v nejtěžší třídě 4×4 na 120 minut, kde po vyrovnaném výkonu dojel na písčité trati 9. a byl nejrychlejším jezdcem na stroji Can-am.

Dalším závodem bude úvodní podnik českého seriálu Offroad Maraton, který startuje v Milovicích 23.3.2024 v 8 hod.

Tak přijďte podpořit naše chlapce z Tišnova.

https://youtu.be/5T73kr5E54I

 

Náš podnik září mezi nejlépe hodnocenými místy na Mapy.cz

Náš podnik září mezi nejlépe hodnocenými místy na Mapy.cz

Lidé náš pivovar chválí a doporučují ostatním. Za to jsme od srdce velice vděční. Moc si vážíme ocenění a budeme dělat vše, aby to u nás bylo stále příjemné a hlavně chutné :)

5+1 ZDARMA !!!

Připravte své chuťové buňky na zážitek, který překoná vše, co jste kdy v oblasti piva zažili. Představujeme vám Abatyše Barbora – nejen pivo, ale skvost, který ztělesňuje mistry řemesla svého druhu. Toto spodně kvašené polotmavé silné pivo s extraktem prvotních sladin 13 % hm. a obsahem alkoholu 5,2 % obj. je mistrovské dílo, které se pyšní nejen bohatou sladovou chutí, ale i okouzlující načervenalou barvou, jež je důkazem jeho jedinečnosti. Abatyše Barbora je vytvořena z unikátní symfonie sedmi sladů, jejichž harmonie je dokonale doplněna chmely, které tomuto pivnímu speciálu dodávají jemnou, avšak vyváženou hořkost a nezapomenutelnou vůni. Přesvědčte se sami, proč toto pivo získalo tak významná ocenění. Zlatá pivní pečeť, nejstarší a největší degustátorská soutěž v ČR, korunovala Abatyši Barboru Zlatou pečetí v roce 2020 a Stříbrnou pečetí v roce 2019. A pokud to nestačí, nedávno získala prestižní ocenění Golden Bohemia 2023, když se umístila na prvním místě v kategorii Polotmavý a tmavý silný ležák sudový a opětovně si odnesla první místo v kategorii Polotmavý silný ležák, které obhájila z roku 2019. Abatyše Barbora není jen pivo, je to ocenění vašeho výjimečného vkusu. Je to vaše šance sdílet s přáteli nejen skvělý nápoj, ale i příběh úspěchu, kvality a tradice.

 

Nenechte si ujít šanci ochutnat toto mistrovské dílo českého pivovarnictví. Navštivte náš e-shop na adrese https://eshop.pivovartisnov.cz/ a využijte jedinečnou akci 5+1 zdarma. Při koupi pěti libovolných piv, vám šestou Abatyši Barboru přidáme jako dárek. Je to příležitost, která se neodmítá.

 

Připijte si s námi na zdraví a užijte si každý doušek piva, které se může pyšnit nejen výjimečnou chutí, ale i zlatými medailemi. Objednejte si nyní a staňte se součástí exkluzivního klubu milovníků Abatyše Barbory – piva, které je oceněním pro vaše smysly.

Pivovar Tišnov slaví úspěchy!

Od zlaté pečeti až po mezinárodní ocenění!

Vážení přátelé piva, připravte se na oslavu! Naše cesta za uznáním v pivním světě je dlouhá a plná zářivých úspěchů, a dnes vám s hrdostí představujeme naše nejnovější triumfy, které jsme zaznamenali v roce 2023.

České a moravské pivní koruny a Golden Bohemia: Domácí čest

V roce 2023 jsme získali bronzovou medaili za celkovou kvalitu naší produkce v soutěži České a moravské pivní koruny, což je výsledek, na který jsme nesmírně hrdí. A v soutěži Golden Bohemia jsme v kategorii Polotmavý a tmavý silný ležák sudový s 'Abatyšou Barborou' dosáhli na první místo.

Rok 2023 byl pro náš pivovar Tišnov zvláště slavnostní. V prestižní a nejstarší degustátorské soutěži v České republice, kde se měří síly pivovarů všech velikostí, jsme si odnesli nejvyšší ocenění. Naše piva v soutěži Zlatá pivní pečeť 'Američan z Tigálu' v kategorii American Pale Ale, 'Porter Coeli 20%' v kategorii Porter a 'Abatyše Barbora 13%' v kategorii Silné polotmavé pivo z minipivovaru, dosáhla až do finále. To je pro nás obrovský důvod k oslavě a potvrzení, že naše řemeslo je na vrcholu.

Děkujeme vám, našim věrným zákazníkům, za podporu a lásku k našemu pivu. Bez vás by naše vítězství nebyla možná. Přijďte oslavit s námi a užít si skleničku vítězného piva přímo v srdci našeho pivovaru v Tišnově, kde tradice a kvalita jdou ruku v ruce. Na zdraví!

Veselé Vánoce

Tekutý kapřík z Tigálu

I letos jsme pro Vás připravili vánoční speciál!

Jedná se silné pivo typu Bock, které je  méně hořké s plným tělem a  je vhodně doplněno směsí vánočního koření obsahující skořici, zázvor, muškátový oříšek a další. Tělo tohoto piva je tvořeno třemi slady a chmeleno klasickými českými chmely.

Charakteristika:
Bock, EPM 16 % h.m, spodně kvašené světlé silné pivo, obsah alkoholu 6,6 % obj. Nefiltrované, nepasterizované.

Pivo je vařeno dle německého zákona o čistotě piva a obsahuje pouze tišnovskou vodu, ječné slady a chmel. Pivo je vhodně doplněno směsí vánočního koření.

Toto pivo prodáváme ve skleněných láhvích o objemu 0,75L a nově i v láhvích PET o objemu 1L.
Prodej je samozřejmě i v sudech KEG o objemu 10L, 20L, 30L a 50L.

Objednávejte na našem e-shopu , nebo na adrese: sklad@pivovartisnov.cz

Minerál Tišnov - mineralogická burza v Tišnově

Milí příznivci tišnovské burzy, podzimní termín je „za dveřmi“! Těšíte se? My ano! Organizace je v plném proudu. Je to již neuvěřitelný 93. ročník. Poznamenejte si, prosím, datum 3.–5. listopadu. Jako vždy vás budeme průběžně informovat zde nebo na webových stránkách.

Základní organizační informace pro návštěvníky: https://www.mineraltisnov.cz/pro-navstevniky/

A jako bonus si můžete odnést lahvinku našeho řemeslného pivečka.

Bavíme se na Vinohradech 2. 9. 2023

Bavíme se na Vinohradech 2. 9. 2023

Celodenní akce pro malé a velké. Sobota 2. 9. 2023 - 9.30 - 22.00 hodin - volné prostranství za bývalou ZŠ Bzenecká 23, Brno-Vinohrady. Dopolední program pro děti: 9.30 -11.00 - soutěže s SDH Brno-Vinohrady a od 11.00 -12.30 kejklení a hrátky s Divadlem KEJKLE.
Odpolední část: 12.30 - 13.30 - BABYLON
14.00 - 15.00 - ILONA CSÁKOVÁ
16.30 - 17.30 - MUCHA
18.00 - 18.45 - MILOŠ KNOR
20.00 - 21.00 - VOXEL & Spol.
21.30 - 22.00- MARE
... soutěže pro dospělé - tuplák, hod kufrem …. malé pivovary ... vstup volný... Občerstvení a pěkné počasí zajištěno. Tak neváhejte a přijďte na palouk - vstup z ulice Tvrdonická !!!

Brno Beach Pro 2023 24. až 27. 8. 2023

Přijďte fandit na SOKOLÁK!

České páry jako nasazené jedničky na Brno Beach Pro Futures!

Světová volejbalová federace potvrdila účast týmů na turnaji Brno Beach Pro 2023, který se koná na Sokolském koupališti od 24. do 27. srpna. Tři nejvýše nasazené páry ženského týmu českého beachvolejbalu jsou Barbora Hermannová s Marií Sárou Štochlovou, které získaly roli turnajových jedniček po svém bronzovém umístění v soutěži Challenge. Druhým a třetím nejvýše nasazeným párem budou v Brně mezi ženami Miroslava Dunárová s Danielou Resovou, respektive Markéta Nausch Sluková s Karin Žolnerčíkovou. Mezi muži se na výsadní pozici nachází Jan Dumek s Jiřím Sedlákem.

Vstupenky zakoupíte https://www.ticketportal.cz/event/Brno-Beach-Pro-2023

Po dobu celého turnaje budeme na místě s naším stánkem. Na čepu nejen BEACH BOY, který už je na Sokoláku stálicí!!!!

Stránky