Novinky

Tišnovan na čepu Na Humpolce v Tišnově!

Podařilo se! Tišnovan na čepu Na Humpolce v Tišnově zůstává. Posíláme tam další soudky. Tak je tam nezapomeňte chodit od pátku 20. 1. 2023 pravidelně degustovat. A další zásilka našeho skvělého piva míří od úterý 17. 1. 2023 do kavárny Coffein. Tak vezměte svoji milou na kávu :o)

 

Restaurace Na Humpolce

Brněnská 184, 666 01 Tišnov

 

Coffein kavárna

Mlýnská 152, 666 01 Tišnov

Vánoční speciálek je tady!!!

Tekutý kapřík z Tigálu

I letos jsme pro Vás připravili vánoční speciál - Tekutý kapřík z Tigálu.

Jedná se silné pivo typu Bock, které je  méně hořké s plným tělem a  je vhodně doplněno směsí vánočního koření obsahující skořici, zázvor, muškátový oříšek a další.
Tělo tohoto piva je tvořeno třemi slady a chmeleno klasickými českými chmely.

Charakteristika:
Bock, EPM 16 % h.m, spodně kvašené světlé silné pivo, obsah alkoholu 6,6 % obj. Nefiltrované, nepasterizované.

 

Krvefest 2022

Krvefest2022

Přispěj na dobrou věc!

 

Summer Ale BeachBoy z Tigálu

Summer Ale BeachBoy z Tigálu

Na léto pro vás máme navřen náš tradiční Summer Ale, kterému v letošním roce přistála i nová košilka v podobě etikety. Je tedy možné ho koněčně vychutnat i z lahve.

Světlé svrchně kvašené pivo BeachBoy z Tigálu je lehké letní pivo, které v letním parnu neunaví, ale naopak nakopne. Pivo vyniká nízkým obsahem alkoholu a bohatou a osvěžující vůní, kterou mu dávají použité americké chmely. Pivo je dochmelována za studena chmelem Mosaik a Citra. 

Pivo je vařeno dle německého zákona o čistotě piva a obsahuje pouze tišnovskou vodu, ječné a pšeničné slady a chmel.

JÉ, CO TO JE?

JÉ, CO TO JE?

3 handbikeři se vydají na cestu 1. června se startem v Brně u fakulty sportovních studií se sbaleným uzlíkem plným buchet a končit budou 28. června u fakulty tělesné kultury v Olomouci. Po cestě proběhne 9 happeningů zaměřených na prezentaci pohybových aktivit pro hendikepované a představení dětem s rodiči toho záhadného kola poháněného rukama. Sledovat vše můžete na Kolofun , ale i na našich kanálech bude drobný report této cesty, jelikož s posádkou putuje i naše pivko.

https://kolofun.cz/

Tak šťastnou cestu !!!

 

Tišnovák, Tišnovanka a Tišnovan v novém kabátě!

Tišnovák, Tišnovanka a Tišnovan v novém kabátě!

Chuť a tradiční postup výroby piva zůstal zachován, ale kabát naše trojice oblékla nový. Náš kreslíř dal novou tvář pivům Tišnovan 10%, Tišnovanka 11% a Tišnovák 12%. Ve spolupráci s Muzeem města Tišnova vznikly kreslené etikety, které vycházejí z lidových oděvů v našem městě.

Sběratelský balíček

Sběratelský balíček

Pro sběratelé máme nově na našem e-shopu vytvořen balíček, který obsahuje dostupné etikety, sudovky a pivní tácky. Žádnou jinou cestou není možné etikety nyní zakoupit. Věříme, že to pro vás bude nejdostupnější cesta k doplnění sběratelské sbírky.

 

https://eshop.pivovartisnov.cz/neco-na-pamatku/36-sberatelsky-balicek.html

Kompletní sortiment v prodejně MAKRO!!!

Naše pivo nově naleznete v Makru!

Kompletní sortiment je k dostání v PET 1,5l v prodejně:

Makro, Brno
Kaštanová 506/50
620 00 Brno

Tak se stav na to domácí popíjeníčko :)

Naše pivo v obchodní síti ALBERT!

Neustále přemýšlíme, jak k vám dostat naše pivo, aby cesta k lahodnému moku byla co nejméně komplikovaná. Oslovujeme tedy obchodní řetězce působící v našem regionu a nese to ovoce. Podařilo se nám uzavřít spolupráci se společností ALBERT, která podporuje právě prodej regionálních potravin ve vybraných prodejnách. 

Naše pivo tedy můžete nově zakoupit v balení PET 1,5 l:

Máme e-shop!!!

Pivovar Tišnov ve spolupráci s BOS Pivovar Boskovice pro vás vytvořil další cestu, jak si vychutnat lahodné pivo po celé ČR. Představujeme vám nový e-shop.

https://eshop.pivovartisnov.cz/

Rozvoz po celé ČR zprostředkuje specialista na přepravu lahví MESSENGER CZ . Myslíme i na lokální pivaře, či výletníky v našem krásnem kraji. Možnost osobního odběru je vždy v pátek 9:00 až 15:00 zdarma.

Stránky