Klub tišnovských sládků

Jsme z Tišnova a cítíme se být s životem tohoto města úzce propojeni. Proto chceme navázat na tradici a opět vařit pivo té nejlepší pověsti.
Část této velké odpovědnosti bychom chtěli nechat na vás, vtáhnout vás „do hry“ a aktivně zapojit.
Podílejte se na tvorbě VAŠEHO piva, staňte se součástí skupiny lidí, která se pivem baví a píšte nové dějiny Tišnovského piva.

Deset důvodů proč se stát tišnovským sládkem

 1. Návrh nových piv – máte rádi pivo a chtěli byste udělat takové, které bude mít tu správnou vůni, pěnu, hořkost, příchuť... ? Staňte se tišnovským sládkem!
 2. Návrh vlastní receptury – máte již nějakou zkušenost s výrobou piva a rádi byste se podělili o svoje zkušenosti s širším okolím? Staňte se tišnovským sládkem!
 3. Ochutnávky nových piv – máte zájem ochutnat piva se svými přáteli dříve než budou oficiálně uvedena na trh? Staňte se tišnovským sládkem!
 4. Informace o chystaných akcích – chcete být informováni přednostně o chystaných akcích pivovaru či máte chuť se podílet na návrhu těchto akcí? Staňte se tišnovským sládkem!
 5. Návrh marketingových akcí – máte nápad na něco co by vás ve vztahu k pivu potěšilo nebo kde by se mělo Tišnovské pivo objevit? Staňte se tišnovským sládkem!
 6. Zvýhodněné ceny – chcete zajít na pivo se svými přáteli a ještě ušetřit? Staňte se tišnovským sládkem!
 7. Účast na degustacích  – chcete se účastnit degustací piva i z jiných pivovarů za zvýhodněných podmínek? Poznat místní sládky a seznámit se se zákulisím vaření piva? Chcete organizovat exkurze pro známé, seznámit se s problematikou vaření piva, účastnit se vaření a ochutnávek piva?  Staňte se tišnovským sládkem!
 8. Chcete mít svou pivní sklenici s vaším vypískovaným jménem? Staňte se tišnovským sládkem!
 9. Vzdělávání se v oblasti piva –chcete vědět o pivu a jeho výrobě více? Staňte se tišnovským sládkem!
 10. Pivo Vás prostě baví? Staňte se tišnovským sládkem!

Karta Klubu tišnovských sládků — Jak to funguje?Karta Klubu tišnovských sládků

 

Registrace

Po vyplnění přihlášky a zaplacení členského příspěvku v symbolické výši 100Kč získáte identifikační kartu se svým jedinečným kódem.

Registrace

Používání karty

 • Kartu můžete využívat pro získání slev při nákupech našich produktů v obchodech a na akcích.
 • Prostřednictvím uvedené e-mailové adresy budete informováni o chystaných akcích.

VOP Klubu tišnovských sládků