Napsali o nás

Strana 1

Tišnov pivu zaslíbený

Tišnov po staletí patřil mezi moravská města zaslíbená pivu. Vařili jej především právovárečníci, později vznikl obecní pivovar. Prodej piva přinášel prosperitu. Bílé pivo srovnávali jeho příznivci s žádaným pšeničným pivem z Rakovníka a také v Brně se stejně jako dnes těšilo značné oblibě. Jinak bychom ho nenašli na čepu kultovního podniku Na stojáka.

Pivo, Bier & Ale, říjen 2020

Strana 1

Tišnovské pivo dělá dobré jméno Tišnovu i v zahraničí

K významným oceněním nedávno přidal Pivovar Tišnov další z mezinárodní pivovarnické degustační soutěže Central European Beer Awards (CEBA) v Maďarsku, Békéscaba, květen 2019.

Tišnovské noviny č. 10, vyjde 26. září 2019

Strana 1

Naše pivo stojí za to ochutnat

Největším odběratelem je síť Pivních výčepů Na Stojáka, kam dodáváme podle naší originální receptury pivo Stojácký Čechr. Dále např. v Blansku Bar Koruna, v Tišnově v naší ochutnávkové pivnici - Tišnovská pivnice nebo na bowlingu, v létě na pivním festivalu v Suchým u Boskovic nebo si naše výrobky můžete koupit v Globusu v Brně-Ivanovicích. Teď zmiňuji jen ta nejvýznamnější místa.

časopis MyFace, duben 2019

Strana 1

Dobré pivo si cestu do světa najde

Pivo rozhodně patří k nejkonzumovanějším alkoholickým nápojům u nás a je dokonce považováno za jeden z českých symbolů. Na našem území má dlouhou tradici a kvalitně na ni navázat nemusí být vždy úplně snadné. Tišnovský pivovar to dokázal. S ředitelem RNDr. Petrem Peškou jsem se sešla a naše povídání se točilo nejen kolem piva.

Odkaz na časopis Exit 162, červenec 2018

Strana 1

Tišnovský pivovar vaří skvělé pivo

Čistota přírodních produktů a žádná přidaná chemie, to je zásada, kterou se ředitel a hlavní sládek Pivovaru Tišnov RNDr. Petr Peška řídí, a na jeho pivu je to opravdu znát. Vaří totiž pivo podle starého německého zákona o čistotě piva a v jeho Tišnovském pivu tak nenajdete nic jiného než místní vodu, upravený chmel, slady a kvasnice.

Odkaz na časopis exit162 - září 2017

Strana 1

Návrat Tišnovského piva

V Tišnově se po více než sto letech znovu začalo vařit kvalitní pivo. Pivovar Tišnov sídlí v Tišnově na Ostrovci a domovskou Tišnovskou pivnici právě otevírá na Jungmannově ulici.

Odkaz na reginální noviny Zlobice z 3.2.2017

Strana 1

Novinky v Pivovaru Tišnov

V minipivovaru v Tišnově na Ostrovci začíná být pěkně živo. Po premiéře Tišnováka 10% se objevila i Tišnovanka 11%. Vyladěná nová piva tak doplnila řadu k Tišnovanu 12% a minipivovar už nyní nabízí kompletní nabídku všech balení těchto piv.

Odkaz na VOX reginální noviny Tišnovsko z 15.12.2016

 

Strana 1

Pivovar Tišnov zve k prohlídkám

Chtěli byste se něco dozvědět o výrobě piva? A už jste někdy ochutnali pivo přímo z tanku? Komentované prohlídky pivovaru spojené s ochutnávkou Tišnovského piva jsou skvělým zážitkem pro všechny milovníky zlatavého moku.

Odkaz na VOX reginální noviny Tišnovsko z 1.12.2016

 

Strana 1

Nejdříve výroba a složení, až pak přijde na řadu chuť

Petr Peška je ředitelem a zároveň sládkem nového minipivovaru v Tišnově.

Odkaz na číslo deníku Metro z 7.12.2016

 

Strana 2Strana 1

Blíží se otevření Pivovaru Tišnov

V pivovaru nedaleko Tišnova se už víc jak půl roku vaří Tišnovské pivo, které se pak převáží do Tišnova a odtud se dále distribuuje do restaurací, na prodejní místa nebo v dárkových a párty baleních přímo ke spotřebitelům. Od měsíce června má být ale všechno jinak.

Odkaz na VOX reginální noviny Tišnovsko z 26.5.2016