Soutěž o nejlepší pivní vtip

Většina z nás asi bude souhlasit s názorem, že k pití piva patří i dobrá společnost. A když už se tato společnost sejde, diskutují se i různá témata. Mimo obligátních hovorů o sportu a politice mnohdy dojde i na vyprávění veselých příhod a vtipů. Proto jsme se rozhodli vyhlásit tuto soutěž o nejlepší pivní vtip.

Pravidla:

Na internetových stránkách našeho pivovaru budou zobrazeny vámi zaslané vtipy. Text vtipu bude zobrazen až po validaci našeho webmástra, abychom předešli problémům se zobrazováním nevhodných textů a vulgarit, a také abychom předešli případným duplikacím vtipů.  V případě duplikace platí pravidlo „ kdo dříve přijde ten dříve mele“ :-). Pokud bude v textu použito nějaké to peprnější slovo (jak už to u pivních vtipů bývá), doporučujeme napsat jen počáteční  jedno nebo dvě písmena a doplnit třemi hvězdičkami.  Např. A všechno je na h***a v pr***.

Při zadávání vtipu je třeba  zadat Vaše jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Tyto informace nebudou u vtipu zveřejněny, ale jsou nutné, abychom Vás, v případě umístění, mohli kontaktovat. Na uvedenou e-mailovou adresu bude zaslán 3x mail informující o  získání některého z čelních míst a minimálně jedenkrát budete kontaktováni telefonicky. V případě, že se nám nepodaří se s výhercem spojit, bude jeho příspěvek ze soutěže vyloučen a ocenění bude přesunuto na dalšího v pořadí.

Počet vtipů zadaných do soutěže je omezen na 10 vtipů od jedné osoby.

Vyhrazujeme si právo zveřejnit na našich stránkách jména umístěných osob a také fotografie z předání cen, s případným krátkým rozhovorem.

U každého zadaného vtipu pude možnost anonymně hlasovat pro tento vtip. U každého vtipu bude zobrazen jeho průběžný počet hlasů. Každý hlasující bude mít k dispozici jeden hlas denně. Je zřejmé, že dříve uveřejněné vtipy budou mít větší šanci získat větší počet hlasů, proto se zveřejněním neváhejte.

Abychom předešli masivnímu „naklikávání“ bude možnost hlasovat z jedné IP adresy pouze 1x denně.

POZOR! Při použití mobilních zařízení připojených k internetu přes Wi-Fi zejména na veřejných místech se může stát, že nebudete moci hlasovat, neboť z této IP adresy už bylo hlasováno.

Uzávěrka:

Uzávěrka zadávání vtipů bude 21.5.2016 v 0.00 hodin a uzávěrka hlasování bude 1.6.2016 v 0.00 hodin.

Výsledky budou zveřejněny na internetu. Předání cen proběhne v měsíci červnu 2016 po dohodě s výherci.

Ceny:

  1. místo  30L soudek Tišnovského piva

  2. místo  20L soudek Tišnovského piva

  3. místo  10L soudek Tišnovského piva